U SPAR i INTERSPAR trgovinama uskrsna ponuda domaćih dobavljača i OPG-ova

In Trgovina na malo
interspar

SPAR Hrvatska je u svim svojim trgovinama osigurao uskršnju ponudu proizvoda više od 100 malih domaćih poljoprivrednih proizvođača i OPG-ova kao i redovitu ponudu najvećih hrvatskih proizvođača hrane.

Potičući domaće proizvođače, u SPAR i INTERSPAR trgovinama kupce čekaju šunke proizvođača PIK Vrbovec plus, Gavrilović, PPK, Medven, Ravlić, Pisinium, Podravka i Vindija, a također je dostupan dimljeni vrat i dimljeni kare.

Osigurali smo jaja iz podnog uzgoja s farme Luneta i otkupljujemo rotkvicu s OPG-a Tretinjak. Preko distributera Osatine, Marinade, Fragarije, Biseri polja i Plodovi ravnice otkupljujemo salatu kristal, blitvu preko distributera Marinade, Plodovi ravnice i Fragarije te mladi luk OPG-a Tretinjak, Plodovi ravnice, Dodir prirode i Biseri polja.

Uz to, osigurali smo i više od 2.000 prehrambenih i neprehrambenih proizvoda na akciji kako bi našim kupcima bili što dostupniji za blagdansku nabavku. Trenutno u akcijskoj ponudi tako imamo i 22 različitih komadnih šunki i lopatica, uključujući i Prašku šunku Gavrilović.

Velik broj proizvoda nalazi se i pod robnim markama Vrtovi Hrvatske i Da, domaće je! te smo ponosni da su SPAR supermarketi i INTERSPAR hipermarketi trgovine s najviše domaćih proizvoda.

Apeliramo na kupce da svoju kupnju obave na vrijeme te ih pozivamo na odgovorno ponašanje, držanje propisanog razmaka od dva metra te pridržavanje ostalih mjera zaštite.

You may also read!

dubrovnik

Turistička sezona u Dubrovniku između geopolitike i skupoće

Nakon dobrih rezultata ostvarenih za Uskrs, Dubrovnik glavnu turističku sezonu dočekuje osluškujući vijesti s Bliskog istoka i suočavajući se

Read More...
nafta

Iransko otvaranje Hormuza spustilo cijene nafte ispod 87 dolara

Cijene nafte potonule su u petak na međunarodnim tržištima ispod 87 dolara nakon što je Iran na primirje u

Read More...
Rijeka Gateway

Za sufinanciranje projekata lučke infrastrukture i pomorskog dobra 16,2 mil. eura

Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture dodijelilo je u petak ugovore za sufinanciranje projekata lučke infrastrukture i pomorskog dobra, ukupne

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design