Hrvatski Telekom i Microsoft donose napredna cloud rješenja za digitalizaciju hrvatskih tvrtki

In Korisno

U suradnji s Microsoftom, pripadajuće kompanije Deutsche Telekoma iz Srednje i Istočne Europe, zajedno s HT-om i Combisom, nastavljaju s pružanjem visoko standardiziranih usluga digitalne transformacije kroz Microsoft Azure platformu, Dynamics 365 i Office 365 u devet zemalja, od Poljske do Grčke.

Riječ je o automatiziranim uslugama koje korisnicima, malim i srednjim poduzećima te velikim kompanijama, omogućavaju prelazak na cloud usluge u vrlo kratkom vremenu. Na taj način, korisnici ubrzavaju svoje poslovanje i mogu uštedjeti 30 – 50 posto troškova u odnosu na tradicionalnu IT operaciju koju bi obavili unutar kompanije.

„Ovom suradnjom sve prednosti digitalizacije i suvremene tehnologije činimo dostupnijim svim tvrtkama u Hrvatskoj, kako onim najvećim, tako i malim i srednjim poduzećima. Korištenjem tih tehnologija hrvatske tvrtke u mogućnosti su biti u skladu sa svjetskim trendovima, a HT im pomaže da budu konkurentnije na domaćem i svjetskom tržištu“ – rekao je Saša Kramar, član Uprave Hrvatskog Telekoma i glavni operativni direktor za poslovne korisnike.

“Realizacijom ovog projekta HT grupa će napraviti dodatni iskorak u segmentu cloud poslovanja temeljenog na Microsoft tehnologijama, kroz dodatni razvoj ponude cloud usluga, kompetencija i resursa za isporuku rješenja te time dodatno osnažiti dugogodišnje partnerstvo s Microsoftom na lokalnom tržištu”, rekao je Hrvoje Dunkić, direktor Sektora za inovacije i razvoj strateških područja u Combisu.

„Hrvatska ide u pravom smjeru kada pričamo o digitalizaciji zahvaljujući snažnoj podršci i partnerima diljem Europe. Digitalne suradnje poput ove naše imaju veliki benefit za razvoj ekonomije i društva u cjelini“ – rekla je Tatjana Skoko, direktorica kompanije Microsoft u Hrvatskoj.

Cloud rješenja pomažu korisnicima da učinkovitije pokreću i razvijaju svoje poslovanje pa koristeći cloud, više ne moraju koristiti vlastiti IT centar s mnoštvom servera i prateće tehnologije poput uređaja za osiguravanje neprekidnog napajanja i hlađenje opreme. Deutsche Telekom ove napredne Microsoftove usluge nadopunjuje vlastitim sigurnosnim paketima, pružajući korisnicima tehnološki napredno i sigurno rješenje za pohranu podataka.

You may also read!

poljoprivreda

CroAGRO – sajam kakav poljoprivreda zaslužuje

Ove godine fokus je na izazovima radne snage u agrosektoru Damir Pavlek CroAGRO, međunarodni sajam poljoprivrede, poljoopreme

Read More...
Poslovni subjekti zatražili poticaje za kupnju 2860 'čistih' vozila

Poslovni subjekti zatražili poticaje za kupnju 2860 ‘čistih’ vozila

Preko javnog poziva za kupnju novih vozila na alternativna goriva za pravne osobe, kojeg je Fond za zaštitu okoliša

Read More...
Žito Grupa

Žito grupa prodala gotovo četvrtinu udjela u Tvornici ulja Čepin

Žito grupa u srijedu je objavila da je zaključila transakciju kuporprodaje 23 posto dionica Tvornice ulja Čepin (TUČ), kojom

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design