PBZ: Smanjenje kamatnih stopa na kredite građana

In Krediti za poduzetništvo
PBZ

U Privrednoj banci Zagreb d.d. (PBZ) nastavlja se višegodišnji trend smanjenja promjenjivih kamatnih stopa povodom usklađenja s novim vrijednostima referentnih stopa.

Tako će se po kreditima u otplati od 1. kolovoza 2017. godine primjenjivati niže kamatne stope za 0,35 p.p. s kamatnom stopom vezanom uz NRS1 za EUR, za 0,05 p.p. s kamatnom stopom vezanom uz EURIBOR te za 0,25 p.p. s kamatnom stopom vezanom uz NRS1 za HRK. O navedenom smanjenju kao i novoj visini mjesečne obveze Banka će svoje klijente obavijestiti na ugovoreni način.

Osim po kreditima u otplati od 1. srpnja 2017. godine smanjenje parametra promjenjivosti utjecat će i na smanjenje visine promjenjivih kamatnih stopa po kreditima iz trenutno važeće ponude Banke.

You may also read!

wall

Na svjetskim burzama novi rekordi na početku godine

Na najvećim svjetskim burzama cijene su dionica u prvom tjednu nove godine snažno porasle, pa su mnogi burzovni indeksi,

Read More...
Izbori za sva tijela Hrvatske poljoprivredne komore

Izbori za sva tijela Hrvatske poljoprivredne komore

Hrvatska poljoprivredna komora u prvom tromjesečju ove godine održat će izbore za sva tijela HPK. Na izborima za HPK

Read More...
benzin

Prijetnje opskrbi podigle cijene nafte prema 64 dolara

Cijene nafte poskočile su u petak na međunarodnim tržištima prema 64 dolara budući da su nemiri u Iranu i

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design