Podravka ponovno nagrađuje svoje zaposlenike

In Tvrtke i tržišta
Podravka

Radnicima Podravke i Belupa dodatnih 1.000 kuna neto nagrade za izvrsne poslovne rezultate

Uprava Podravke donijela je odluku o isplati dodatne nagrade u iznosu od 1.000 kuna neto radnicima Podravke i Belupa za ostvarene rezultate u razdoblju od 1. siječnja do 31. kolovoza 2019. godine. Ovo je, od prosinca 2018. godine, treća nagrada zaposlenicima Podravke za njihov doprinos izvrsnim poslovnim rezultatima u proteklom periodu. Za ove dodatne nagrade kompanija je izdvojila gotovo 15 milijuna kuna.

Prošla 2018. godina jedna je od najuspješnijih poslovnih godina u dugogodišnjoj Podravkinoj povijesti, a pozitivni trendovi nastavljeni su i u ovoj godini. Tako je u prvom polugodištu 2019. dobit Grupe Podravka iznosila 140 milijuna kuna, odnosno 16,1 posto više u odnosu na usporedno razdoblje godinu ranije. U skladu s poslovnim ostvarenjima, Podravka je značajno poboljšala materijalna prava svojih radnika. Uz nagrade, prema Kolektivnom ugovoru od početka ove godine, primjenjuju se i druge mjere poput povećanja osnovica plaće i fiksnog dodatka, uplate štednje u 3. mirovinski stup, povećanja jubilarne nagrade te povećanja uskrsnice.

„Iznimno nas veseli da smo zajedničkim radom stvorili uvjete za dodatnu stimulaciju i nagrade našim zaposlenicima. Vjerujemo kako ćemo i u narednom razdoblju nastaviti s pozitivnim trendovima poslovanja na svim razinama, a to znači i daljnje poboljšanje statusa naših radnika. Njihovo zadovoljstvo temelj je uspjeha i razvoja Podravke“, istaknuo je Marin Pucar, predsjednik Uprave Podravke.

You may also read!

jabuke

Urod jabuka u EU 15 posto manji; u Hrvatskoj rast od 33 posto

Urod jabuka u Europskoj uniji ove godine bit će manji za 15 posto u odnosu na prošlu, dok se

Read More...
inspektorat

Do 1. kolovoza u 37 posto nadzora povrede propisa; naplaćeno 524.000 eura kazni

Državni inspektorat (DIRH) od 20. travnja do 1. kolovoza 2026. proveo je 13.143 inspekcijskih nadzora u djelatnostima povezanima s

Read More...
LDC Studenac

LDC Studenca u Dugopolju prvi hrvatski objekt s najvišom razinom međunarodnog sustava za ocjenu održivosti zgrada, čime je svrstan među najodrživije objekte na svijetu

VGP Park Split prvi je kompleks u Hrvatskoj s BREEAM Outstanding certifikatom, najvišom razinom jednog od vodećih međunarodnih sustava

Read More...

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design