Rješenje za uštedu prostora u kupaonici

In Promocije / novi proizvodi
AquaClean

Mnoge kupaonice nisu toliko velike koliko bismo željeli. U manjim prostorima bitno je odabrati keramiku i kupaonski namještaj koji štedi prostor s korisnim funkcijama koje optimalno olakšavaju održavanje urednosti i čistoće.

Fokus kod proizvoda za manje kupaonice je na:
• Prilagođenim rješenjima umivaonika za male ili nezgodno oblikovane prostorije
• Kupaonskom namještaju malih dimenzija, no s dovoljno prostora za pohranu kozmetike ili kupaonskog pribora
• Uskim elementima s ogledalom koji iza zrcalne površine imaju dodatan prostor za pohranu
• Rješenjima za prostor WC školjke koji omogućavaju slobodu kretanja u skučenim kupaonicama

IDEALNO RJEŠENJE ZA RENOVACIJU PROSTORA WC ŠKOLJKE
Geberit Monolith sanitarni modul za kupaonicu veliki je hit. S jedne strane, slavi se kao element dizajna koji kupaonici dodaje moderan dodir, a s druge strane također impresionira zahvaljujući pametnim funkcijama. Instalacija se ugrađuje bez potrebe za otvaranjem zidova ili drugih strukturnih promjena. Sva sanitarna tehnologija – uključujući vodokotlić, dvostruko ispiranje i sifon – skrivena je u elegantnom modulu. Kao rezultat, kupaonica izgleda prostranije, urednije i modernije. Ovo rješenje za uštedu prostora nije prikladno samo za adaptacije, već i za nove projekte. Sanitarni modul Geberit Monolith dostupan je s prednjim oblogama u različitim bojama, koje se mogu kombinirati s različitim bočnih oplata.

Više informacija o sanitarnom modulu Geberit Monolith saznajte na: Geberit Monolith | Geberit Hrvatska

You may also read!

Glavina

Novi Zakon o ugostiteljskoj djelatnosti za suzbijanje “rada na crno” u turizmu

Novi Zakon o ugostiteljskoj djelatnosti donosi novosti u suzbijanju zlouporaba te "crne i sive ekonomije" u turizmu, pa tako i obvezu

Read More...
Biograd dobiva jedinstveni obiteljski hotelski kompleks u čiju obnovu će biti utrošeno 18 milijuna eura

Biograd dobiva jedinstveni obiteljski hotelski kompleks u čiju obnovu će biti utrošeno 18 milijuna eura

Hotel Adria u Biogradu na Moru ulazi u završnu fazu opsežne obnove nakon što ga je preuzela domaća turistička

Read More...
Podravka

Podravka Agri: Proljetna sjetva u tijeku, planira se znatno veći uzgoj krumpira

U tijeku je proljetna sjetva na oranicama Podravke Agri, koja se odvija u optimalnim uvjetima zahvaljujući dovoljnim količinama vlage

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design