Valamar ušao u prestižni lanac Kinderhotela

In Novi turistički kapaciteti
valamar

Valamar Riviera ušla je u prestižni lanac Kinderhotela, specijaliziranih za obiteljski odmor i time dobila dodatno priznanje ulaganja u kvalitetu i razvoj portfelja u segmentu odmorišnog turizma usmjerenog obiteljima s djecom.

Kinderhotels Europa je marketinško udruženje koje pod austrijskim brendom Kinderhotels okuplja premium obiteljske hotele visoke kvalitete.

Suradnja Valamara s Kinderhotels Europa, omogućit će brendiranje hotela Valamar Girandella Maro Resort 5* u Rapcu, čije otvorenje se planira za sezonu 2018. U Hrvatskoj će ovo biti treći hotel ove vrste, dok ih je u Europi ukupno 50.

Ovog tjedna Valamar Riviera u Rapcu svečano otvara najveću ovogodišnju investiciju u hrvatskom turizmu: ljetovališta Valamar Girandella Resort 4*/5* i Family Life Bellevue Resort 4*, koja će repozicionirati Rabac u vodeću odmorišnu destinaciju visoke kategorije.

You may also read!

cipovi

Tajvanski proizvođač čipova najavljuje više od 50 mlrd dolara ulaganja u 2026.

Taiwan Semiconductor Manufacturing Company Limited (TSMC) objavio je u četvrtak da planira uložiti više od 50 milijardi dolara u

Read More...
izvoz-kontejner-logistika

Njemačka izbjegla treću godinu recesije – rast od 0,2 posto

Njemačko gospodarstvo izbjeglo je treću godinu recesije za tek djelić postotka. Bruto domaći proizvod najvećeg europskog gospodarstva u 2025.

Read More...
marija-sculac

Veliki interes hrvatskih tvrtki za ulaganja u čistu energiju i industriju

Od 2021. do danas sredstva iz Inovacijskog fonda EU dodijeljena su za pet projekata u Hrvatskoj. Radi se o

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design