Žujina izložba fotografija hrvatskih volontera sa Zrinjevca seli na Go2Digital platforme: vidjet će ju više od pola milijuna ljudi

In Sajmovi i izložbe
Žujina izložba

Od danas pa sve do 27. rujna cijela će Hrvatska moći vidjeti Žujinu izložbu ‘Dobri ljudi’ koja je postavljena na Zrinjevcu u Zagrebu. Portreti volontera hrvatskih organizacija koje je fotografirala poznata umjetnica Mare Milin sada postaju virtualni i sele na 25 lokacija diljem Hrvatske.

Go2Digital će na svojim kanalima, osim u Zagrebu, izložbu prikazivati i u Splitu, Rijeci, Osijeku, Zadru, Slavonskom Brodu, Šibeniku, Varaždinu, Bjelovaru, Čakovcu, Opatiji, Puli, Rovinju i Trogiru. Tako će portrete osam volontera Hrvatske mreže za beskućnike, Hrvatske gorske službe spašavanja, Plavog telefona i Fonda 5.5. u periodu od 14 dana vidjeti više od pola milijuna Hrvata.

Izložba Dobri ljudi dio je istoimene društveno odgovorne kampanje Ožujskog piva i Zagrebačke pivovare čiji je cilj javna zahvala svim volonterima, vatrogascima, policijskim službenicima, medicinskom osoblju i ostalim građanima kojima je prioritet briga o drugima. U kampanji je Zagrebačka pivovara donirala milijun kuna spomenutim organizacijama, a osim toga, Žujini su fanovi pomogli u pisanju stihova pjesme ‘Junaci’ koju je otpjevala Vanna. Svatko tko želi može sudjelovati u kampanji donacijom financijskih sredstava ili prijavom za volontiranje u jednoj od organizacija.

You may also read!

Glavina

Novi Zakon o ugostiteljskoj djelatnosti za suzbijanje “rada na crno” u turizmu

Novi Zakon o ugostiteljskoj djelatnosti donosi novosti u suzbijanju zlouporaba te "crne i sive ekonomije" u turizmu, pa tako i obvezu

Read More...
Biograd dobiva jedinstveni obiteljski hotelski kompleks u čiju obnovu će biti utrošeno 18 milijuna eura

Biograd dobiva jedinstveni obiteljski hotelski kompleks u čiju obnovu će biti utrošeno 18 milijuna eura

Hotel Adria u Biogradu na Moru ulazi u završnu fazu opsežne obnove nakon što ga je preuzela domaća turistička

Read More...
Podravka

Podravka Agri: Proljetna sjetva u tijeku, planira se znatno veći uzgoj krumpira

U tijeku je proljetna sjetva na oranicama Podravke Agri, koja se odvija u optimalnim uvjetima zahvaljujući dovoljnim količinama vlage

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design