Za uskrsne blagdane otvorena 32 opatijska hotela, očekuje se 4500 gostiju

In Iz zemlje
opatija

Za uskrsne blagdane u Opatiji će prema najavama hotelijera biti otvorena 32 hotela, u kojima se očekuje oko 4500 gostiju, izvijestili su u ponedjeljak iz Turističke zajednice Grada Opatije.

Bit će otvoreni svi opatijski hoteli na kojima nisu u tijeku radovi na rekonstrukciji, u njima će biti prigodni uskrsni programi, uskrsni doručak i ručak, a sve turiste će dočekati bogat program u organizaciji Turističke zajednice grada Opatije.

Središte događanja bit će Slatina, na kojoj će od 17. do 22. travnja biti priređen Uskršnji sajam, glazbeni nastupi, izložba oldtimera i programi animacije. U Iki će se na gastronomskom događanju Šparuga i vino moći kušati domaće delicije.

Na Uskrsnom sajmu će se predstavljati nosioci oznake Feel&Taste i opatijski umjetnici – Udruga Lavanda, Ivy’s Sweet Lavander, Okusi Kvarnera, Eda Mihovilić, Claudio Frank, Žana Boyd te Proizvodi od maslinovog drva – Jakopović Ivan, a posjetitelji će moći kušati i kupiti lokalne proizvode.

Sretan Uskrs brojnim Opatijcima i gostima poželjet će puhački orkestar Lovran na Slatini, a na terasi hotela Milenij bit će program za mališane uz potragu za pisanicama i druženje s uskršnjim zecom, Petrom Panom i Wendy.

Na Uskrsni ponedjeljak bit će otvorena tradicionalna izložba oldtimera na Slatini, za djecu je priređeno druženje s uskrsnim zecom, a tradicionalne plesove predstaviti će Folklorni ansambl Zora. (H)

You may also read!

dm Crošnjica Zaprešić

Inicijativa dm-a „Žar za budućnost“

U velikoj volonterskoj akciji u Zaprešiću posađena urbana šumica U dvorištu Srednje škole Ban Josip Jelačić u Zaprešiću u subotu

Read More...
wall

Na Wall Streetu novi rekordi, europske burze oštro pale

Na svjetskim se burzama prošloga tjedna trgovalo oprezno dok su ulagači čekali hoće li se nastaviti mirovini pregovori između

Read More...
hnb

Na Danu otvorenih vrata HNB-a više od 700 građana

Tijekom Dana otvorenih vrata Hrvatsku narodnu banku (HNB) u subotu je posjetilo više od 700 građana, a uz razgledavanje središnje dvorane,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design