PEVEX ugostio veleposlanika Ukrajine u Hrvatskoj zbog plemenitog projekta

In DOP
Vasylj Kyrylyč; Krešimir Bubalo

Predsjednik uprave PEVEX-a Krešimir Bubalo sa suradnicima, u okviru hvalevrijednog projekta „Podržimo Ukrajince“, ugostio je veleposlanika Ukrajine gospodina Kyrylyča, gospodina Goropahu, savjetnika veleposlanstva, i gospodu Perloka i Prosa, kao predstavnike Biosphere Corporation.

Povod posjete je provedba humanitarnog projekta „Podržimo Ukrajince“ u suradnji s ukrajinskom kompanijom Biosphere Corporation uz pokroviteljstvo Veleposlanstva Ukrajine u Republici Hrvatskoj i UNICEF-a. Projekt „Podržimo Ukrajince” pokrenut je na inicijativu Biosphera Corporation, najvećeg ukrajinskog proizvođača i distributera kućanskih proizvoda i proizvoda za higijenu, a od sredine srpnja provodi se prodajnim centrima PEVEX-a u kojima se nalaze posebne police Biosphere Corporation s ukrajinskim proizvodima. Kupnjom svakog proizvoda donira se 50 lipa izravno UNICEF-u za nabavku kompleta higijenskih potrepština obiteljima u Ukrajini.

„Ponosni smo što se na našim policama nalaze proizvodi najvećeg ukrajinskog proizvođača artikala za kućanstvo i higijenu i što time imamo priliku kroz podršku ukrajinskim proizvođačima i ekonomiji podržati i ukrajinske obitelji u ovim tragičnim i izazovnim vremenima. Osim što su proizvodi našeg partnera održivi, minimiziraju štetan utjecaj na okoliš i čine svakodnevnicu jednostavnijom, imaju i plemenitu, dodanu vrijednost jer se za svaki kupljeni proizvod dio donira za ukrajinske obitelji što nas posebno raduje.“ – poručeno je prilikom posjete iz uprave PEVEX-a.

Prilikom posjete najavljen je i razvoj poslovne suradnje PEVEX-a i drugih ukrajinskih kompanija.

You may also read!

dubrovnik

Turistička sezona u Dubrovniku između geopolitike i skupoće

Nakon dobrih rezultata ostvarenih za Uskrs, Dubrovnik glavnu turističku sezonu dočekuje osluškujući vijesti s Bliskog istoka i suočavajući se

Read More...
nafta

Iransko otvaranje Hormuza spustilo cijene nafte ispod 87 dolara

Cijene nafte potonule su u petak na međunarodnim tržištima ispod 87 dolara nakon što je Iran na primirje u

Read More...
Rijeka Gateway

Za sufinanciranje projekata lučke infrastrukture i pomorskog dobra 16,2 mil. eura

Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture dodijelilo je u petak ugovore za sufinanciranje projekata lučke infrastrukture i pomorskog dobra, ukupne

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design