Element s ogledalom Geberit ONE s osvjetljenjem ComfortLight

In Promocije / novi proizvodi
Geberit ONE

Novi element s ogledalom Geberit ONE s osvjetljenjem ComfortLight nudi udobnost i praktičnost u prostoru umivaonika. Osim praktičnog prostora za pohranu, pruža savršeno prilagođenu rasvjetu za različite aktivnosti u kupaonici. Sve to zahvaljujući integriranom, patentiranom konceptu rasvjete s četiri izvora svjetlosti koji pomažu u stvaranju ugodne atmosfere.

Geberit ONE

Bez obzira na doba dana ili aktivnosti u kupaonici – novi Geberit ONE element s ogledalom nudi četiri unaprijed programirana načina osvjetljenja za različite zahtjeve u kupaonici: to su standardno svjetlo prirodnih boja (gore lijevo), jako, radno svjetlo (gore desno), prigušeno svjetlo svijeća (dolje lijevo) i orijentacijsko svjetlo za korištenje noću (dolje desno).

Bilo da perete zube, šminkate se ili brijete – rutine u kupaonici ugodnije su iskustvo ako je osvjetljenje optimalno. Prava rasvjeta ne samo da osigurava da je prostorija dovoljno svijetla, već također pomaže u stvaranju savršene atmosfere.

Novi element s ogledalom Geberit ONE s rasvjetom ComfortLigh ističe se zahvaljujući inovativnom konceptu osvjetljenja. Dostupan je u pet različitih veličina, u anodiziranom aluminiju i bijeloj boji, kao i potpuno zrcaljeni ili s osvijetljenom nišom. Visokokvalitetne, podesive staklene police omogućuju prilagodbu prostora za pohranu unutar elementa. Standardno su uključene i dvije utičnice.
Kako bi se osiguralo da se elementi s ogledalom mogu ugraditi u bilo kojoj građevinskoj situaciji, Geberit ONE element s ogledalom dostupan je za ugradnju u zid ili na zid.

INTEGRIRANI, PATENTIRANI KONCEPT RASVJETE
U mnogim kupaonicama element s ogledalom ujedno je i jedini izvor svjetlosti. Zbog toga je još važnije osigurati da različite aktivnosti u kupaonici imaju različite razine osvjetljenja kako bi odgovarale zadatku. Ovdje dolazi do izražaja inovativni koncept Geberit ComfortLight. Četiri izvora svjetlosti integrirana u elementu s ogledalom – neizravno osvjetljenje prostorije, svjetlo za ogledalo, svjetlo za nišu i svjetlo za umivaonik – savršeno osvjetljavaju odraz u ogledalu, umivaonik i prostoriju te se međusobno usklađuju.
Svjetlo ovdje ne zasljepljuje korisnika; osigurava autentičnu zrcalnu sliku bez bacanja sjena, a također osvjetljava umivaonik i armaturu, a sve to daje prostoriji življi – a time i veći – izgled.

PRAVO SVJETLO ZA RAZLIČITE POTREBE
Svjetla možete kontinuirano prigušivati i s lakoćom njima upravljati. Temperatura boje i svjetlina međusobno su povezane – svjetlije svjetlo tada je automatski hladnije, a tamnije svjetlo toplije. Osim individualnih mogućnosti podešavanja, dostupna su i četiri unaprijed programirana ugođaja osvjetljenja.

Četiri savršeno usklađena izvora svjetlosti osiguravaju skladno osvjetljenje zrcalne slike, umivaonika i prostorije.

You may also read!

wall

Wall Street prošloga tjedna pao, europske burze porasle

Na Wall Streetu su cijene dionica prošloga tjedna pale jer se očekuje usporavanje rasta američkog gospodarstva, dok su europski

Read More...
Valamar

Poduzetnici u turizmu upozoravaju na otežano zapošljavanje stranaca

Turistički poduzetnici upozoravaju ovih dana na poteškoće u zapošljavanju stranih radnika zbog nove regulative, žaleći se da će to

Read More...
Podravka Agri

Podravka Agri dogovorila povećanje plaća i ostalih materijalnih prava za svoje radnike u poljoprivrednim kompanijama

Pregovarački timovi Belja, PIK-a Vinkovci i Vupika, a pod okriljem Podravke Agri, te reprezentativnih sindikata – Sindikata PPDIV, HUS

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design