Maslinovo ulje iz Novigrada u finalu prestižnog natjecanja Leone D’Oro

In Brandovi
Maslinovo ulje iz Novigrada u finalu prestižnog natjecanja Leone D’Oro!

Maslinovo ulje Vergal Blend proizvođača Aminess iz Novigrada ušlo je u uži izbor prestižnog svjetskog natjecanja Leone D’Oro. Ovo je još jedan u nizu uspjeha Aminessovog ekstra djevičanskog ulja.

Leone D’Oro najstarije je i jedno od najselektivnijih natjecanja za maslinova ulja na svijetu. Njegov ugled temelji se na rigoroznim standardima i detaljnoj organoleptičkoj analizi, koja ne ocjenjuje samo okus, već pomaže i proizvođačima u daljnjem unapređenju kvalitete. Samo ulja koja postignu više od 85 bodova od mogućih 100 dobivaju pravo sudjelovanja u natjecanju i ekskluzivnu oznaku “Selezione Leone”.

Masline za Vergal Blend i druga maslinova ulja Aminessa uzgajaju se u neposrednoj blizini novigradskih kampova i hotela. Blizina mora i veliki broj sunčanih dana imaju povoljan utjecaj na rast i razvoj maslina, što rezultira uljem najviše kvalitete. Ova maslinova ulja već su dvanaest godina za redom na popisu prestižnog vodiča za ekstra djevičanska maslinova ulja Flos Olei, što ih čini prepoznatljivim na tržištu vrhunskih maslinovih ulja.

Chefovi u restoranima Aminess objekata koriste Vergal u svakodnevnoj pripremi jela, a gosti imaju priliku kušati ovo izvrsno ulje tijekom promocijskih dana. Osim toga, gosti mogu nabaviti Frantoio, Leccino i Vergal Blend ulja u svim Aminess objektima.

Leone D’Oro je sinonim za kvalitetu u svijetu maslinovih ulja. Natjecanje okuplja najbolje proizvođače iz cijelog svijeta, a ocjene stručnog panela, predvođenog poznatom kušateljicom Mariom Paolom Gabusi, smatraju se jednim od najpouzdanijih pokazatelja kvalitete.

Aminessov Vergal Blend svojim uvrštavanjem u finale ovog prestižnog natjecanja još jednom je potvrdio svoju iznimnu kvalitetu i pozicionirao se među najbolja svjetska maslinova ulja.

You may also read!

Mislav Balković i Irena Weber BusinessEurope Dublin

Irsko predsjedanje Vijećem EU-a mora ubrzati provedbu mjera za jačanje europske konkurentnosti

Predsjednici i glavni direktori poslodavačkih organizacija članica BusinessEuropea okupili su se u Dublinu u organizaciji Ibec – Irske udruge

Read More...
King Cross 2026

King Cross zakoračio u posljednju fazu modernizacije uz novu gastro zonu King’s Garden i još novih trgovina

KING CROSS ušao je u završnu fazu svoje velike modernizacije, čime potvrđuje svoju poziciju jednog od najmodernijih shopping odredišta

Read More...
Akademija Budućnost upravljanja osnažila novu generaciju poslovnih liderica

Akademija Budućnost upravljanja osnažila novu generaciju poslovnih liderica

Završen je drugi ciklus Akademije Budućnost upravljanja HGK, edukacijskog programa osmišljenog kao odgovor na nove izazove koje pred kompanije

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design