Podravka zaposlila novu generaciju visokoobrazovanih pripravnika

In DOP
Podravka

Nova generacija SHAPE pripravnika danas je ušla kroz Podravkina vrata, širom otvorena mladim ljudima, željnim novih izazova.

Dobrodošlicu su im pripremili predsjednik Uprave Podravke Zvonimir Mršić i starija potpredsjednica za Upravljanje ljudskim potencijalima Jasenka Maltarić–Dujnić te prethodna generacija SHAPE-a.

– Dobili ste priliku raditi u najboljoj kompaniji u regiji, rekao je predsjednik Uprave Podravke Zvonimir Mršić: – Ne morate izaći van da biste osvojili svijet, možete to učiniti iz Hrvatske, iz Podravke, kompanije koja želi konkurirati najboljima, koja se bori i osvaja svjetska tržišta. Odabrani ste među velikom konkurencijom i naša su očekivanja velika. Podravka je platforma koja vam pruža mogućnost, a na vama je da je iskoristite i da s Podravkom osvojite svijet.

Starija potpredsjednica za Upravljanje ljudskim potencijalima Jasenka Maltarić– Dujnić čestitala je pripravnicima na velikom postignuću i najavila niz izazova, zadataka i projekata koji će im pomoći u produbljivanju dosadašnjeg znanja.

Svojim se budućim mentorima i kolegama predstavilo 19 pripravnika, koji će svoja radna mjesta pronaći u Podravki i Belupu, a i ove godine Podravka je zaposlila magistre ekonomije, matematike, novinarstva, prava, prometa te farmacije, zatim magistre inženjere prehrambenog inženjerstva, agronomije, strojarstva, elektrotehnike i specijaliste zaštite na radu.

Inače, pripadnici prve generacije SHAPE pripravnika svoje su radno mjesto u Podravki pronašli 2012. godine, a otada je kroz SHAPE program u Podravki zaposleno više od 100 visokoobrazovanih mladih ljudi.

Kroz program zapošljavanja visokoobrazovanih pripravnika Podravka omogućuje mladim stručnjacima vrhunskih potencijala i kompetencija početak njihove karijere na pripravničkim pozicijama u ovoj uspješnoj prehrambenoj kompaniji.

You may also read!

PBZ grupa donirala više od 70.000 eura Centru za odgoj i obrazovanje Šubićevac

PBZ grupa donirala više od 70.000 eura Centru za odgoj i obrazovanje Šubićevac

PBZ grupa, dio Intesa Sanpaolo Grupe, u sklopu svog humanitarnog projekta „Činim dobro svaki dan“ i Visa kartice sa

Read More...
Rijeka postaje središte istraživanja autonomnih plovila: otvorena „Pametna marina Fiumanka“

Rijeka postaje središte istraživanja autonomnih plovila: otvorena „Pametna marina Fiumanka“

U lučici Torpedo porinuta istraživačka platforma Centra izvrsnosti MARBLE za razvoj i testiranje naprednih pomorskih tehnologija. Centar izvrsnosti MARBLE svečano

Read More...
World-Bank

Zbog sukoba na Bliskom istoku globalni rast na najnižoj razini od pandemije bolesti COVID-19

Prema najnovijem izvješću Grupacije Svjetske banke Global Economic Prospects očekuje se da će zbog većih cijena energije, više inflacije

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design