Virtualna dm ženska utrka

In Zdravlje
Virtualna dm ženska utrka

Trčimo zajedno za Opću bolnicu “dr. Ivo Pedišić” u Sisku

dm ženska utrka održat će se od 14. do 20. lipnja, a za sudjelovanje u utrci možete se prijaviti do 6. lipnja putem internetske stranice www.ticketing.com.hr. Po prvi puta utrka će se održati u virtualnom obliku te je sudjelovanje moguće na području cijele Hrvatske.

dm ženska utrka nastavlja dugogodišnju tradiciju promicanja odgovornog odnosa prema zdravlju i zajednici jer će dm za svaki pretrčani kilometar unutar odabrane dionice donirati 10 kuna Općoj bolnici „dr. Ivo Pedišić“ u Sisku za obnovu Odjela pedijatrije koji je oštećen u razornom potresu.

Kotizacija za utrku iznosi 100,00 kuna, a uplatom ostvarujete pravo na sudjelovanje u utrci te dobivate poklon-paket sa službenom majicom utrke, proizvodima dm-a i dm-ovih partnera. Poklon-paket možete preuzeti u prodavaonici dm-a ili odabrati dostavu na kućnu adresu uz nadoplatu troškova dostave u iznosu od 25 kuna.

Sudjelovanje u virtualnoj dm ženskoj utrci potrebno je zabilježiti jednom od aplikacija za trčanje te u razdoblju od 14. do 20. lipnja prijaviti rezultate trčanja na e-mail dmzenskautrka@ticketing.com.hr. To je moguće slanjem fotografije odnosno screenshot zaslona aplikacije s rezultatima uz navođenje imena i prezimena, datuma, vremena, broja pretrčanih kilometara te pretrčane rute (GPX). Rezultate je potrebno poslati s iste e-mail adrese koju ste koristili prilikom prijave na utrku.

Više detalja o sudjelovanju i prijavama možete pronaći na dm-ovoj internetskoj stranici www.dm.hr.

You may also read!

Rekordan broj tvrtki sudjeluje na sajmu premium i luksuznih putovanja ILTM Cannes

Turizam u 2026.: Staničić otkriva prve rezultate i planove u novom mandatu

Trendovi i rezultati turističkog prometa u 2026. godini dosad su pozitivni i ukazuju na stabilnu poziciju Hrvatske na globalnom turističkom

Read More...
tanker

Kuvajt mjeri oporavak naftne proizvodnje nakon otvaranja Hormuza u tjednima

Kuvajt bi nakon otvaranja Hormuškog tjesnaca mogao obnoviti gotovo 70 posto proizvodnje nafte u roku od najviše osam tjedana,

Read More...
plenkovic

Plenković: Nema razloga za dizanje cijena, inflatorni pritisak je smanjen

Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković izjavio je u srijedu u Sisku da nema nikakvog razloga podizati cijene usluga,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design