Ceh ugostitelja i turističkih djelatnika HOK-a: Pozivamo kolege na odgovorno ponašanje

In HoReCa
konobar

Ceh ugostitelja i turističkih djelatnika Hrvatske obrtničke komore neugodno je zatečen informacijom o neodgovornom ponašanju ugostitelja na području Splitsko-dalmatinske, Šibensko-kninske i Zadarske županije na što je jučer ukazao ministar zdravlja Vili Beroš.

Iako za sada nemamo službenu potvrdu nadležnih policijskih službi o evidentiranom broju kršenja mjera zabrane rada ugostiteljskih objekata i okupljanja smatramo potrebnim ovom prilikom najoštrije osuditi moguće pojedinačno neodgovorno ponašanje kolega ugostitelja koji takvim postupcima dovode u opasnost i sebe i sugrađane.

Ovom prilikom apeliramo na kolege da se, kao i do sad, strogo pridržavaju svih propisanih mjera u borbi s epidemijom korona virusa i budu primjer odgovornog ponašanja u ovim iznimno teškim trenutcima za sve građane Republike Hrvatske.

Stoga, Ceh ugostitelja i turističkih djelatnika zajedno sa Hrvatskom obrtničkom komorom kao svojom krovnom organizacijom ulaže velike napore da pomogne svojim članovima i njihovim djelatnicima u ovim složenim trenutcima, ali i da otvori puteve i modeli oporavka u razdoblju koje će uslijediti nakon epidemije.

Ceh ugostitelja i turističkih djelatnika Hrvatske obrtničke komore najstarija je i najveća asocijacija koja okuplja preko 14 tisuća članova koji privređuju u sektoru turizma i svjesni smo iznimno teških prilika u kojima se naši članovi trenutačno nalaze, budući da svi ugostitelji i turistički djelatnici trpe velike poslovne gubitke uvjetovane epidemijom korona virusa u zemlji i svijetu. Stoga vas još jednom pozivamo da budete odgovorni i slušate sve preporuke Nacionalnog stožera, kako bismo svi zajedno što skorije prevladali ovu krizu.

You may also read!

Rijeka Gateway brod

Hrvatski robni izvoz u prvih šest mjeseci uvećan za 10,8 posto

Ukupan izvoz Republike Hrvatske u prvih šest mjeseci ove godine, prema prvim podacima koje je u petak objavio Državni

Read More...
airbnb

Airbnb s dvoznamenkastim skokom prihoda i u drugom tromjesečju

Američka digitalna platforma za rezervaciju smještaja Airbnb izvijestila je da joj je prihod snažno porastao i u drugom tromjesečju, uz

Read More...
mol

Visoke cijene nafte i plina katapultirale MOL-ov prihod u drugom tromjesečju

Mađarska naftna i plinska grupa MOL izvijestila je u petak da joj je prihod poskočio u drugom tromjesečju, istaknuvši

Read More...

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design