Dukat predstavio prvo čokoladno mlijeko bez laktoze na hrvatskom tržištu

In Promocije / novi proizvodi
Dukat

Dukat Lagano jutro čokoladno mlijeko bez laktoze lako je probavljivo i omogućuje uživanje u najfinijem okusu čokoladnog mlijeka, bez brige o laktozi.

Novi hit u liniji mliječnih proizvoda bez laktoze je Dukat Lagano jutro čokoladno mlijeko bez laktoze, prvo takve vrste na hrvatskom tržištu. Procjenjuje se da je u Hrvatskoj oko 20 posto populacije intolerantno na laktozu, no s novim proizvodom iz Dukata svi mogu uživati u jednom od omiljenih napitaka svih generacija – čokoladnom mlijeku.

Novo čokoladno mlijeko bez laktoze punog je i kremastog okusa čokolade, a lako probavljivo. Omogućuje uživanje u mlijeku osobama koje su osjetljive ili intolerantne na mliječni šećer laktozu. Osim što ne sadrži laktozu Dukat Lagano jutro čokoladno mlijeko ne sadrži ni gluten.

Linija Dukat Lagano jutro je vodeći brand mliječnih proizvoda bez laktoze u Hrvatskoj, a ovim čokoladnim mlijekom Dukat je proširio svoju liniju proizvoda bez laktoze. Uz novo čokoladno mlijeko bez laktoze liniju čine još Lagano jutro mlijeko s 0 i 1,5 posto mliječne masti te Lagano jutro jogurt bez laktoze s 1,6 posto mliječne masti.

Više informacija o problemu intolerancije na laktozu, ali i savjete za pravilnu i uravnoteženu prehranu moguće je pronaći na edukativnoj mrežnoj stranici www.intolerancijanalaktozu.hr

Lagano jutro čokoladno mlijeko bez laktoze dostupno je u praktičnoj bočici od 0,5 litre po preporučenoj cijeni od 8,49 kn.

You may also read!

Aminess postaje prva hrvatska hospitality platforma koja hotelima omogućava sigurno i uspješno poslovanje

Aminess postaje prva hrvatska hospitality platforma koja hotelima omogućava sigurno i uspješno poslovanje

Strukturiranim asset-light modelom upravljanja Aminess drži korak s globalnim trendovima koji već desetljećima dominiraju razvijenim zapadnim tržištima. Gotovo 60 godina

Read More...
Prva narudžba Siemensovih lokomotiva Vectron u Hrvatskoj

Prva narudžba Siemensovih lokomotiva Vectron u Hrvatskoj

Siemens Mobility osigurao je svoju prvu narudžbu lokomotiva Vectron u Hrvatskoj, čime dodatno jača prisutnost u srednjoj i jugoistočnoj

Read More...
ai

Umjetna inteligencija preoblikuje poslove brže nego što tvrtke mijenjaju način rada

Umjetna inteligencija više nije samo alat koji povećava produktivnost i štedi vrijeme na poslu, nego iz temelja mijenja prirodu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design