JGL – Uspješno lansiranje Aqua Marisa na Filipinima

In Izvoz
jgl

Riječki JGL, u suradnji s partnerskom tvrtkom Favorex, na tržište Filipina uspješno je lansirao svoj najinternacionalniji brend Aqua Maris.

Pod nazivom „The Power of the Sea to Life“, u glavnom filipinskom gradu Manili, održana je velika promocija JGL-ovih proizvoda Aqua Maris. Svečanost je organizirala tvrtka Favorex, filipinski partner riječke farmaceutske kompanije koja posluje na ukupno sedam tržišta azijske regije ASEAN.

Nakon što je JGL prošle godine sklopio licencni ugovor za proizvode iz svoje najinternacionalnije linije, u duhu dobrih partnerskih odnosa i sa iskazom vjere u tržišnu atraktivnost i snagu brenda, tvrtka Favorex organizirala je svečanost lansiranja Aqua Marisa za oko 250 uzvanika, liječnika i farmaceuta.

Vrijednost i posebnosti blagotvornih učinaka morske vode Jadrana na respiratorni sustav brojnim su sudionicima skupa predstavili filipinski pedijatri i otorinolaringolozi, a atrakciji promocije pridonio je i veliki akvarij kružno ugrađen u dvoranu, unutar kojega su sinkro plivačice prisutnima predstavljale brend i ljekovita svojstva Jadranskoga mora koja su u njega pretočena.

Inače, JGL je kao jedan od pokretača globalnog trenda korištenja morske vode u oporavku ljudskog tijela tijekom protekle dvije godine značajno osnažio prisustvo u spomenutoj regiji ASEAN. Tako danas ova domaća farmaceutska tvrtka ima aktivnu prodaju na Tajlandu, u Maleziji, Singapuru, Južnoj Koreji, Vijetnamu, Indoneziji i Filipinima. Većinom se radi o distribuciji linije Aqua Maris, uz ugovorene Meralys i Vizol S proizvode na tržištu Vijetnama i dio oftalmološkog portfelja na tržištu Tajlanda.

Otvaranje još jednog dalekog i značajnog tržišta regije ASEAN potvrđuje ispravnost JGL-ovog strateškog smjera internacionalne ekspanzije i plasiranja vlastitih brendova na globalno tržište zdravlja.

You may also read!

wall

Svjetske burze nestabilne, u fokusu poslovni rezultati kompanija

Nakon vrlo nestabilnog trgovanja, na Wall Streetu je prošloga tjedna Dow Jones indeks dosegnuo rekordnu razinu, dok su S&P

Read More...
nafta

Cijene nafte porasle iznad 68 dolara, ulagače razočarali iransko-američki pregovori

Cijene nafte porasle su u petak na međunarodnim tržištima iznad 68 dolara budući da je ulagače razočarao otvoreni ishod

Read More...
Hrvatska napredovala u digitalnoj transformaciji

Hrvatska napredovala u digitalnoj transformaciji

Hrvatska je napredovala u digitalnoj transformaciji te gotovo svi parametri pokazuju da je na razini odnosno iznad prosjeka EU, istaknuto je u

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design