Meri Merino – Preporuka kvalitete prema istraživanju „Odabrale mame“

In Istraživanja
Odabrale mame

Labudov Meri Merino odabran je za najbolji deterdžent za osjetljivo rublje na temelju istraživanja provedenog u okviru projekta „Odabrale mame“. Prvi put provedeno, istraživanje zadovoljstva potrošača proizvodima i uslugama okupilo je više od 8.000 hrvatskih majki koje su tijekom tri mjeseca ocijenile ukupno 347 proizvoda na domaćem tržištu.

Mame su ocjenjivale zadovoljstvo korištenjem, privlačnost proizvoda, procijenjenu vrijednost za uloženi novac i namjeru ponovne kupnje, a Labud je ovime još jednom dobio potvrdu vrhunske kvalitete od vjernih kupaca temeljem istraživanja na uzorku od 1758 majki u Hrvatskoj.
Meri Merino 4D Sensitive dokazano je, prema istraživanju, najbolji deterdžent za osjetljivo rublje, što je preporuka obiteljima prilikom kupnje.

„Svaka potvrda našeg rada i truda, upravo u smjeru zadovoljstva naših potrošača kao i prepoznavanja i ispunjenja njihovih potreba, nama je vrijedna i bitna. To nas motivira da se trudimo više i jače. Upravo iz tog razloga, Meri Merino je prošle godine izašla u novom ruhu i s novom recepturom koja nudi dodatne prednosti za naše korisnike. Meri Merino 4D formula pruža dodatnu zaštitu za odjeću. Osnažen je efekt za čuvanje intenziteta boja, a dodana je i komponenta koja obnavlja ovojnicu vlakana i omogućuje efekt ‘pomlađivanja’ odjeće, produžujući njen vijek trajanja čak i nakon 25 pranja. Novu formulaciju smo testirali i potvrdili u suradnji s Tekstilno-tehnološkim fakultetom u Zagrebu.“ – izjavila je Milica Damjanović, direktorica marketinga Meteor grupe.

Tvrtka Labud neprestano radi na lansiranju novih i poboljšanih proizvoda u svojoj ponudi. Nova generacija deterdženata Meri Merino dokazano voli i čuva odjeću. Posebnu pažnju Labud je posvetio Meri Merinu 4D Sensitive, koji sadrži miris bez alergena, dermatološki je ispitan i odličan je odabir za korisnike koji su skloni alergijama ili imaju osjetljivu kožu te za obitelji s djecom.

You may also read!

Podravka Agri

Podravka Agri dogovorila povećanje plaća i ostalih materijalnih prava za svoje radnike u poljoprivrednim kompanijama

Pregovarački timovi Belja, PIK-a Vinkovci i Vupika, a pod okriljem Podravke Agri, te reprezentativnih sindikata – Sindikata PPDIV, HUS

Read More...
tsmc

Skok prihoda i dobiti tajvanskog proizvođača čipova na početku godine

Tajvanski proizvođač čipova TSMC izvijestio je u četvrtak o skoku prihoda i dobiti u prvom tromjesečju, istaknuvši da je

Read More...
Rastuća potražnja za vezovima: D-marin se širi kako bi ispunio globalne potrebe

Rastuća potražnja za vezovima: D-marin se širi kako bi ispunio globalne potrebe

Kao odgovor na rastuću globalnu potražnju za vezovima za superjahte, D-Marin sada u okviru svoje ponude premium marina nudi

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design