Mueller od Konzuma preuzima KOZMO drogerije

In Strateški savezi
mueller

Između tvrtke Mueller trgovina Zagreb d.o.o. i Konzum d.d. potpisan je Ugovor kojim će Mueller preuzeti trgovačko poslovanje drogerijskom robom koje je Konzum obavljao u specijaliziranim prodavaonicama pod brendom KOZMO.

kozmoNavedena suradnja omogućit će Muelleru daljnje jačanje svoje prisutnosti i pozicije na hrvatskom tržištu, dok će Konzumu osigurati daljnji fokus na core business.

U skladu s najavljenom poslovnom strategijom snažnog fokusa na osnovnu djelatnost, donesena je odluka o izlasku Konzuma iz segmenta drogerija. Vjerujem da smo u drogerijskom lancu Mueller pronašli pouzdanog partnera koji će na zadovoljstvo naših potrošača u narednom razdoblju dodatno razvijati drogerije i njihovo poslovanje. Konzum će kao tržišni lider, u 2017. godini koja je ujedno i godina obilježavanja Konzumovog 60-tog rođendana, i dalje raditi na ukupnom unapređenju svog poslovanja.“ – izjavio je Slavko Ledić, predsjednik Uprave Konzuma.

You may also read!

viro-3

Stručni skup u Virovitici: Nizozemska izvrsnost kao smjernica za hrvatske proizvođače povrća

U sklopu 29. Međunarodnog sajma gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede – VIROEXPO, održan je stručni skup pod nazivom Hrvatska i

Read More...
viro

Održan 29. Viroexpo na kojem se predstavilo 557 izlagača

Međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo, na kojem je izlagalo 557 izlagača, u petak je u Virovitici otvorio

Read More...
wall-str

Wall Street prošloga tjedna oštro pao, europske burze porasle

Na Wall Streetu su prošloga tjedna burzovni indeksi pali više od 1 posto jer se tehnološki sektor ponovno našao

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design