dm donirao neophodne proizvode građanima pogođenim potresom

In DOP
dm

U petak 10. travnja, dm je donirao 10 paleta higijenskih potrepština koji su namijenjeni Zagrepčanima koji još uvijek osjećaju posljedice potresa.

„Svojim svakodnevnim poslovanjem i društveno odgovornim djelovanjem dm želi nastaviti biti oslonac zajednici. Sugrađanima koji su još uvijek suočeni s posljedicama potresa koji je pogodio Zagreb željeli smo olakšati ovaj period nesigurnosti. U ime dm-a, zahvaljujem Hrvatskom Crvenom križu s kojim surađujemo dugi niz godina, što nam omogućuje da odgovorimo na izravne potrebe naših sugrađana“, izjavio je Darijo Vukančić, područni menadžer dm-a.

U suradnji s Hrvatskim Crvenim križem, dm je sugrađanima osigurao 500 paketa s osnovnim i neophodnim proizvodima poput sapuna, gelova za tuširanje i šampona te pelena i drugih proizvoda za njegu beba i djece.

Svi koji žele podržati Hrvatski Crveni križ u njihovoj brizi za sugrađane pogođene potresom više informacija mogu pronaći na internetskoj stranici Crvenog križa: https://ckzg.hr/potres/.

You may also read!

Ledo preselio sjedište u nove uredske prostore u zagrebačkom Središću

Ledo preselio sjedište u nove uredske prostore u zagrebačkom Središću

Odgovarajući na organizacijske potrebe, dinamične promjene u FMCG industriji te nova očekivanja današnjih zaposlenika, tvrtka Ledo plus službeno je

Read More...
irena-weber

HUP traži doradu Zakona o veterinarskim lijekovima

Građanima ne treba otežavati kupnju sredstava protiv buha i krpelja za kućne ljubimce HUP upozorava da bi obvezno zapošljavanje veterinarskog

Read More...
sajam

Poslovna i diplomatska platforma: Hrvatska obrambena industrija na sajmu u Parizu

Svake dvije godine sajam Eurosatory u Parizu okuplja proizvođače naoružanja i vojne opreme, predstavnike oružanih snaga, državnih institucija, tehnoloških

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design