NETS CEE i PBZ Card objavljuju strateško partnerstvo u segmentu prihvata platnih kartica

In Bankarstvo
pbz

PBZ Card, u vlasništvu Privredne banke Zagreb, članice Intesa Sanpaolo Grupe, danas je objavio uvođenje novog modela strateškog partnerstva s društvom NETS CEE u području prihvata platnih kartica na prodajnim mjestima.

Ovim strateškim partnerstvom poslovanje prihvata kartica PBZ Carda prenijet će se na NETS CEE, a PBZ Card će i nadalje nastaviti obavljati poslove ugovaranja i razvoja prihvatne mreže kartica na hrvatskome tržištu u ime i za račun društva NETS CEE.

Zajednički pristup prodajnim mjestima (trgovcima) društva NETS CEE, dio Nexi Grupe, vodećeg europskog prihvatitelja i procesora kartičnog poslovanja te investitora u tehnologiju i inovacije, i PBZ Carda, vodeće kartične tvrtke u Hrvatskoj, donijet će niz pogodnosti poput novih, inovativnih usluga i tehnologija plaćanja.

Ova suradnja nastavak je već uspješno provedenog strateškog partnerstva između matične banke PBZ-a Intese Sanpaolo i Nexi u Italiji.

Navedeni novi poslovni model bit će proveden uz osiguravanje kontinuiteta u pružanju usluga prihvata kartica na prodajnim mjestima ugovornih partnera/trgovaca, bez potrebe za dodatnim tehnološkim prilagodbama.

Vrijednost ove transakcije prodaje poslovnog segmenta prihvata kartica PBZ Carda iznosi 180 milijuna eura. Završetak navedene transakcije i uspostava novog poslovnog modela prihvata kartica očekuje se do kraja ove godine te podliježe stjecanju potrebnih ovlaštenja nadležnih tijela.

O svim relevantnim informacijama vezano za novo strateško partnerstvo društva NETS CEE i PBZ Carda pravodobno ćemo obavijestiti naše partnere – prodajna mjesta kao i ostalu zainteresiranu javnost.

You may also read!

Članovi Uprave dm-a

dm potvrdio lidersku poziciju na hrvatskom tržištu s ukupnim rastom prometa od 10 posto

U četvrtak 13. studenog članovi Uprave dm-a predstavili su rezultate poslovne godine 2024./2025. , u kojoj je promet dm-a

Read More...
Fortenova grupa

Fortenova grupa i Žito grupa potpisuju ugovor o kupoprodaji kompanije Zvijezda

Fortenova grupa i Žito grupa potpisat će danas ugovor o kupoprodaji kompanija Zvijezda plus d.o.o. i Zvijezda d.o.o. Ljubljana,

Read More...
turizam

Hrvati putuju pet puta godišnje: gotovo polovica planira zimski odmor u Hrvatskoj, a jednako toliko izvan nje

Građani Hrvatske ove godine putuju više nego ranije, ali s pažljivijim planiranjem troškova. Najnovije istraživanje MasterIndex koje je za

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design