Ovog vikenda u splitskoj zračnoj luci 56 tisuća putnika

In Iz zemlje
Splitska Zračna luka

Ovog vikenda će kroz splitsku zračnu luku proći 215 zrakoplova i oko 56.000 putnika, što je na razini prošlog vikenda, a takav promet očekuje se i u prvom vikendu kolovoza, doznaje se u subotu od Mate Melvana, voditelja prihvata i otpreme Zračne luke Split.

To su najveći vikend prometi u ovoj godini u zračnoj luci u tri udarna srpanjska vikenda, dodao je.

Zračna luka Split u srpnju će, prema najnovijim pokazateljima, ostvariti promet od preko 730 tisuća putnika , što je više nego rekordne 2019. godine kada je bilo 723 tisuće putnika, rekao je Melvan za Hinu.
Po njegovim riječima, splitska zračna luka će u srpnju ostvariti i najveći promet putnika u usporedbi sa drugim hrvatskim zračnim lukama.

“Svi pokazatelji ilustriraju kako se splitska zračna luka oporavila od zastoj izazvanog pandemijom covida 19, ove godine sustižemo pa i prestižemo rekorde prometa iz 2019., prije nego što je zavladala pandemija”, poručio je Melvan. (H)

You may also read!

wallstreet

Oprez na svjetskim burzama, u fokusu poslovni rezultati kompanija

Na svjetskim se burzama prošloga tjedna trgovalo oprezno jer poslovni rezultati kompanija nisu impresionirali i jer je za novog

Read More...
benzin

Cijene nafte blizu 71 dolar

Cijene nafte zadržale su se u petak na međunarodnim tržištima blizu 71 dolar budući da ulagači u očekivanju raspleta

Read More...
Od kozmetičara i cvjećara do stolara i automehatroničara: ZOS spojio učenike i zanimanja koja Hrvatskoj trebaju

Od kozmetičara i cvjećara do stolara i automehatroničara: ZOS spojio učenike i zanimanja koja Hrvatskoj trebaju

Završio je 11. Zagrebački obrtnički sajam – sajam zanimanja (ZOS), najveće okupljanje obrtničkog i strukovnog obrazovanja u regiji, koji

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Opći uvjeti korištenja

Suvremena.hr © Copyright | h1 design